Ocak 2018 Evde Bakım Parası Yatan İller Listesi

Ocak 2018 Evde Bakım Parası Yatan İller listesi en doğru ve en güncel bilgiler her gün anlık yatan il bilgileri ile gün içerisinde yeni yatan il bilgisi sitemize ulaştıkça haberimizi güncelleyerek siz okurlarımıza duyurmaya devam edeceğiz.Bu ay umuyoruz ki tüm iller de evde bakım parası yardımlarının hesaplara yatmasında bir gecikme yaşanmaz.

Ocak 2018 Evde bakım parası yatan iller listesi Ocak ayı içinde günlük haberlerimiz ve anlık duyurularımızla evde bakım parası yardımları yatan il isimlerini haberimiz içerisinde duyurucağız. 2018 Ocak ayı içerisinde yatacak olan evde bakım parası yardımları yatan illerin listesi günlük ve gün içerisinde gelen bilgilerle güncellenecek ve güncel yatan iller listesi okurlarımıza duyurulacaktır. Değerli evde bakım parası yardımı alan okurlarımız Ocak ayında yatacak evde bakım parası listesi en güncel bilgilerle sitemizde her ay olduğu gibi bu ay da olmaya devam edecek, sitemizi takip ederek bakım paralarının sizin ilinizde yatıp yatmadığını takip edebilirsiniz. Eğer haberimiz içerisinde yer alan listede ilinizin ismi yoksa ve hesabınıza bakım maaşınız yatmış ise yorum kısmına hesabınıza bakım maaşı yattığını yazarak diğer bakım maaşı bekleyenleri de bilgilendirebilirsiniz.

OCAK 2018 EVDE BAKIM PARASI YATAN İLLERİN LİSTESİ

2018 Ocak ayı evde bakım paraları hesaplara yatmaya başladığında yatan illerin listesi burada yer alacak. Sitemizi ve haberlerimizi takip ederek, Bu ay evde bakım paraları hangi illerde yattığını, yatan illerin isimlerini öğrenebilirsiniz.

1- Kars 2- İstanbul 3- Zonguldak
4- Sivas 5- Şanlıurfa 6- Ordu
7- Kocaeli 8- Rize 9- Adana
10- Aksaray 11- Malatya 12- Çanakkale
13- Ankara 14- Batman 15- Isparta
16- Van 17- Samsun 18- Kahramanmaraş
19- Bingöl 20- Karabük 21-Tekirdağ

22- Bilecik 23- Balıkesir 24- Kırklareli
25- izmir 26- Antalya 27- Edirne
28- Konya 29- Afyonkarahisar 30- Diyarbakır
31- Eskişehir 32- Tokat 33- Yalova
34- Bitlis 35- Sakarya 36- Kırşehir
37- Erzurum 38- Bolu 39- Kırıkkale
40- Kütahya 41- uşak 42- Hatay
43- Mardin 44- Nigde 45- Gaziantep

46- Denizli 47- Mersin 48- Bursa
49- Muğla 50- Trabzon 51- Ardahan
52- Manisa 53- Osmaniye 54- Bayburt
55- Giresun 56- Kilis 57- Kayseri
——- ——– ———
——- ——- ——-

Evde Bakım Paraları Ne Zaman Yatar

Site okurlarımızın ayın ilk günleri en çok sordukları soru ” evde bakım paraları ne zaman yatmaya başlar? ” sorusu oluyor. Geçmiş ay bakım paraları yatma düzenine göre evde bakım paraları ayın ikinci haftası itibari ile yatmaya başlıyor. Bu ay içinde bakım paralarının yine ayın ikinci haftası itibariyle yatacağını tahmin ediyoruz.

Bakım Parası Hesabınıza Yatmışsa
Değerli okurlarımız İlinizde evde bakım parası hesabınıza yattığında yorum kısmına yazabilir ve sizin ile aynı ilde oturan diğer bakım maaşı alanları bilgilendirebilir siniz.
YORUMLAR:

Yorumlarınızı aşağıda yer alan Yorum kutusuna Sosyal medya hesaplarınız ile üyelik girişi/kayıt yapabilir veya formu doldurmak üzere üye olabilir ve hatta üye olmadan misafir olarak seçeneğini işaretleyerek yazabilirsiniz. Yorumlarınızda suç oluşturacak, hakaret v.b. içeriklerden kaçınmanız sizlerin yararına olacak. Eleştirmek hakaret etmek değildir, Lütfen derdinizi, eleştirinizi genel ahlak kuralları içerisinde tutmaya özen gösterin.

HABER GÜNCELLEMESİ İLE İLGİLİ ÖNEMLİ NOTLAR:

  • Güncellemeler yeni yatan il bilgisi geldikçe yapılmaktadır. Her hangi bir yeni yatan il bilgisi ulaşmadığı zaman güncellemeler sadece günlük olarak yapılmakta…
  • “neden yatmadı” bu sorunun yanıtını alabileceğiniz tek yer ilinizdeki sosyal hizmetlerdir. Neden yatmadığı sorusuna sosyal hizmetler dışında hiç bir yerden yanıt alamazsınız…
  • Evde bakım paralarının tüm illerde aynı anda yatmadığını ve hatta aynı il de ilçeler arasında saat ve bazen gün farklılıklarını olduğunu anımsatmak istiyoruz.

 

YORUMLAR

 

  • Yorumlarınızı aşağıda yer alan Yorum kutusuna Sosyal medya hesaplarınız ile üyelik girişi/kayıt yapabilir veya formu üzerinden üye olabilirsiniz.
  • Yorumlarınızda suç oluşturacak, hakaret v.b. içeriklerden kaçınmanız sizlerin yararına olacak.
  • Eleştirmek hakaret etmek değildir, Lütfen derdinizi, eleştirinizi genel ahlak kuralları içerisinde tutmaya özen gösterin.